Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.02.2018

Bültene ait dosyalar

Karadeniz'in en sevilen isimlerinden Resul Dindar, Forum Trabzon'da hayranlarıyla buluşuyor!
 
Trabzon'un buluşma noktası Forum Trabzon, 11 Şubat Pazar günü sevilen sanatçı Resul Dindar'ı ağırlayacak. Mini konser ve imza gününde sevenleriyle bir araya gelecek olan Dindar, en beğenilen eserlerini Forum Trabzon ziyaretçileri için seslendirecek.
 
Sahne performanslarına coşkusu ve samimiyetiyle damga vuran Resul Dindar, 11 Şubat 2018 Pazar günü saat 15.30'da Forum Trabzon'da gerçekleştirilecek imza günü ve mini konser etkinliğinde ziyaretçilere keyifli bir hafta sonu yaşatacak.
Ünlü sanatçıyı canlı dinlemek ve imza gününe katılmak isteyen herkes, Forum Trabzon'daki bu coşkulu etkinliğe davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.