Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
02.08.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'un Müzikli Yaz Sohbetleri'nde sahne Berksan'ın!
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, ünlü sanatçı Özgün'ün moderatörlüğünde 5 Ağustos Pazar günü üçüncüsünü gerçekleştireceği Müzikli Yaz Sohbetleri kapsamında Berksan'ı ağırlıyor.

 
Geçtiğimiz hafta Gökhan Türkmen ve Özgün'ün keyifli performansını izleyiciyle buluşturan Forum Erzurum, 5 Ağustos 2018 Pazar günü saat 16.00'da ve yine Özgün'ün moderatörlüğünde üçüncü kez gerçekleştirilecek Müzikli Yaz Sohbetleri'nde Berksan'ı ağırlayacak.
 
Ünlü sanatçı Özgün'ün her buluşmada moderatörlük görevini üstlendiği Müzikli Yaz Sohbetleri, sahnede canlı gerçekleştirilen sohbetin yanı sıra Forum Erzurum ziyaretçilerine benzersiz bir müzik ziyafeti de sunuyor. Müzikli Yaz Sohbetleri etkinliğinin sonuncusu, 12 Ağustos'ta Keremcem'in katılımıyla gerçekleştirilecek.
 
Bu benzersiz performansa şahit olmak ve sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek isteyen herkes, Forum Erzurum'da ücretsiz gerçekleştirilecek Müzikli Yaz Sohbetleri'nde davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM  
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.