Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.10.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu İzel konseriyle taçlandırıyor

Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, bu yıl Cumhuriyet Bayramı şerefine muhteşem bir konsere ev sahipliği yapacak. 28 Ekim 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek konserde ünlü şarkıcı İzel, popüler eserlerini seslendirmek üzere Forum Aydın sahnesinde olacak.
 
Onuncu yılına özel gerçekleştirdiği etkinliklere tüm hızıyla devam eden Forum Aydın, bu yıl Cumhuriyet Bayramı'nı İzel konseriyle kutluyor.

Forum Music Fest kapsamında daha önce gerçekleştirilmesi planlanan ancak hava muhalefeti sebebiyle ertelenen İzel konseri, 28 Ekim 2018 Pazar akşamı saat 19.00'da başlayacak. Zeytin Meydanı'na kurulacak sahnede hayranlarıyla buluşacak olan ünlü şarkıcı İzel, birbirinden popüler parçalarını Forum Aydın misafirleri için söyleyecek.  

Cumhuriyet Bayramı'nın coşkusunu sevdikleriyle beraber, keyifli bir etkinlikte yaşamak isteyen herkes, Forum Aydın'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.