Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.11.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın ödül törenine davetlisiniz!
 
Forum Aydın'ın kuruluşunun 10. yılına özel düzenlenen 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın kazananları 7 Kasım 2018 Çarşamba günü (yarın) saat 16.00'da Zeytin Meydanı'nda gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak. Forum Aydın Eski Eserleri Sevenler Derneği ile işbirliği kapsamında hayata geçirilen “Aydın'ın Kültürel Tarihi ve Mirası” konulu yarışmanın heyecanlı finali için Forum Aydın'a davetlisiniz!
 
Aydın ve çevre illerin buluşma noktası Forum Aydın, Aydın'ın kültürel hafızası için arşiv oluşturmak ve profesyonel ya da amatör tüm fotoğrafçıları desteklemek amacıyla ağustos ayında 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın başladığını duyurmuştu. Aydın Eski Eserleri Sevenler Derneği işbirliği ile düzenlenen yarışmanın kazananları, 7 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 16.00'da Zeytin Meydanı'nda gerçekleştirilecek ödül töreniyle açıklanacak.

Forum Aydın, tüm fotoğraf severleri bu heyecanlı finale davet ediyor!
 
Yarışma Hakkında
Aydın'ın kültürel değerlerini yansıtan fotoğraflarıyla başvuruda bulunan yarışmacıları, 1.500 TL'ye varan ödüller ve özel sürprizler bekliyor. “Aydın'ın Tarihi ve Kültürel Mirası” konusuyla düzenlenen fotoğraf yarışması ile Aydın'ın doğal güzelliklerinin, tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtılması, geniş kitlelere ulaştırılması, bölgenin turizm potansiyeli hakkında farkındalık oluşturulması ve ilin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına katkı sağlanması hedefleniyor. 

Birincisinin 1.500 TL, ikincisinin 750 TL, üçüncüsünün ise 300 TL değerinde hediye çeki kazanacağı yarışmanın mansiyon ödülüne hak kazanan üç kişiye ise 100 TL değerinde hediye çeki verilecek. Sergilenmeye hak kazanan fotoğrafların sahiplerine ise Forum Aydın'dan çift kişilik sinema bileti hediye edilecek.

Ödül töreni sonrasında tüm Aydınlılar, 13-18 Kasım tarihleri arasında Forum Aydın İncir Sokak'ta açılacak sergide yarışmaya katılan fotoğrafları görme fırsatı yakalayacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.