Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.07.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'un Müzikli Yaz Sohbetleri, Gökhan Türkmen'le devam ediyor!
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'da ünlü sanatçı Özgün'ün moderatörlüğünde gerçekleştirilen Müzikli Yaz Sohbetleri 29 Temmuz'da Gökhan Türkmen'i hayranlarıyla buluşturacak.
 
Geçtiğimiz hafta Bahadır Tatlıöz ve Özgün'ün unutulmaz performansına ev sahipliği yapan Forum Erzurum, 29 Temmuz Pazar günü saat 16.00'da Özgün'ün moderatörlüğünde gerçekleştirilecek Müzikli Yaz Sohbetleri'nde bu kez Gökhan Türkmen'i ağırlayacak. Forum Erzurum bu özel etkinlik kapsamında üst üste tam dört hafta, her pazar birbirinden ünlü isimleri hayranlarıyla buluşturuyor.
 
Ünlü sanatçı Özgün'ün her buluşmada moderatörlük görevini üstlendiği Müzikli Yaz Sohbetleri, sahnede canlı gerçekleştirilen sohbetin yanı sıra Forum Erzurum ziyaretçilerine benzersiz bir müzik ziyafeti de sunuyor. Müzikli Yaz Sohbetleri etkinliği 5 Ağustos'ta Berksan'ın ve 12 Ağustos'ta Keremcem'in katılımıyla gerçekleştirilecek.
 
Bu benzersiz performansa şahit olmak ve sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek isteyen herkes, Forum Erzurum'da ücretsiz gerçekleştirilecek Müzikli Yaz Sohbetleri'nde davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM  
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.