Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
31.10.2018

Bültene ait dosyalar

Cumhuriyet Bayramı Forum Çamlık'ta coşkuyla kutlandı

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Misafirlere dağıtılan Türk Bayrakları ile kırmızı beyaza boyanan Forum Çamlık, sunduğu görsel şölenin yanı sıra marşlar, dans gösterileri ve sergilerle dolu dolu bir kutlamaya imza attı.

Denizlilerin buluşma noktası Forum Çamlık, bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında hazırladığı zengin etkinlik programını, ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle gerçekleştirdi.

Dört bir yanı Türk Bayrakları ile donatılan Forum Çamlık'ın kutlamaları, Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi korosunun söylediği coşkulu marşlarla ve resim sergisinin açılışıyla başladı. Türk Eğitim Derneği Denizli Koleji öğrencileri, Denizli Rotary Kulübü üyeleri ve alışveriş merkezi ziyaretçilerinin katıldığı Cumhuriyet yürüyüşüne, çocuklardan oluşan bando takımı eşlik etti. Beraber marşlar söyleyen katılımcılar dağıtılan Türk Bayrakları ile görsel bir şölen yarattı.

Pahoy & Tuana Dans Stüdyosu ve Forum Çamlık işbirliğiyle Cumhuriyet Bayramı'na özel sergilenen Tango gösterisini, Türk Eğitim Derneği Denizli Koleji korosunun marşları takip etti. Denizli Rotary Kulübü işbirliği kapsamında Forum Çamlık'ta Cengiz Akhisar imzalı fotoğrafları ziyaretçilerle buluşturan “Cumhuriyet ve Atatürk” isimli serginin açılışı da yine aynı gün gerçekleştirildi.
Forum Çamlık'ta 29 Ekim günü açılan her iki sergi de 11 Kasım 2018'e dek ziyarete açık olacak.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.