Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.10.2018

Bültene ait dosyalar

Cumhuriyet Bayramı Forum Aydın'da coşkuyla kutlandı
 
Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 27 – 28 Ekim Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirdiği etkinliklerle coşku dolu bir Cumhuriyet Bayramı kutlamasına imza attı.
 
Onuncu yılına özel gerçekleştirdiği etkinliklere tüm hızıyla devam eden Forum Aydın, bu yıl Cumhuriyet Bayramı'nı da ziyaretçileriyle beraber, dolu dolu bir program eşliğinde kutladı.

27 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 15.00'te avukat yazar Erol Ertuğrul, “Sonbahara Merhaba” isimli şiir dinletisinin ardından düzenlenen imza gününde okuyucularıyla buluştu. Aynı gün saat 18.00'de Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Orkestrası, Forum Aydın misafirleri için çok özel bir performans gerçekleştirdi.

29 Ekim kutlamaları kapsamında, Neşe Erberk Anaokulu öğrencilerinin hazırladığı çalışmalardan oluşan Cumhuriyet Bayramı Sergisi, 27-29 Ekim tarihleri arasında ziyaretçilerle buluştu.

28 Ekim 2018 Pazar akşamı Forum Aydın misafirleri için sahne alan İzel, muhteşem performansıyla kulakların pasını sildi. Zeytin Meydanı'na kurulan sahnede hayranlarıyla buluşan ünlü şarkıcı, birbirinden popüler parçalarını Forum Aydın misafirleri için söyledi. Konser kapanışını 10. Yıl Marşı ile yapan İzel'e, ellerinde Türk Bayrakları ile coşkulu bir kalabalık eşlik etti.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.