Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.02.2018

Bültene ait dosyalar

Çok özel sürprizlerle dolu bir alışveriş deneyimi için Gordion'a davetlisiniz!

Bu yıl Sevgililer Günü alışverişini Gordion AVM'den yapan herkes,  benzersiz sürprizlerle dolu Bas-Kazan yarışmasına katılmaya hak kazanacak. Tabletten mücevhere, küçük ev aletlerinden hediye çeklerine birbirinden cazip hediyelere anında sahip olmak isteyenler, Gordion AVM'de buluşacak!
 
Alışverişin yanı sıra eğlencenin de merkezi olan Gordion AVM, bu yıl Sevgililer Günü alışverişine birbirinden cazip sürprizleriyle renk katıyor. 10 Şubat 2018'den itibaren aynı günde ve tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm Gordion AVM misafirleri, Bas-Kazan yarışmasına katılmaya hak kazanacak. Yarışma kapsamında her gün 1 Adet Atasay altın kolye, 1 adet Arçelik kahve makinesi, 1 adet Samsung tablet ve binlerce sürpriz hediye, şanslı ziyaretçilerin olacak. 

Katılan herkesin mutlaka hediye kazanacağı ve hediyelerin stoklarla sınırlı olduğu bu cazip kampanya için Gordion AVM'ye davetlisiniz!

Kampanya hakkında detaylı bilgi için : www.gordion-avm.com  

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/  
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.