Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.01.2018

Bültene ait dosyalar

Çocukların sevgilisi “My Little Pony” yarıyıl tatilinde Forum Ankara'da!
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, minikleri My Little Pony karakterleri eşliğinde rengarenk bir yarıyıl tatiline çağırıyor. 20 – 28 Ocak tarihleri arasında Forum Ankara Outlet'i ziyaret eden tüm çocuklar, sevilen karakterlerle keyifli ve eğlenceli vakit geçirme imkanı bulacak.
 
Teknoloji ve moda sektöründen yerli ve yabancı markaların bulunduğu seçkin mağaza karmasını outlet konseptiyle sunan Forum Ankara, yarıyıl tatilinde minik misafirlerini My Little Pony etkinliğinde ağırlayacak.
 
Sevilen çizgi film My Little Pony'nin karakterleri eşliğinde rengarenk bir etkinliğe ücretsiz katılmak isteyen tüm minikler ve aileleri 20-28 Ocak 2018 tarihleri arasında her gün, saat 12:00'den 20:00'ye dek Forum Ankara Outlet'e davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.