Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.09.2017

Bültene ait dosyalar

Çocuklar Forum Trabzon'da Rafadan Tayfa ile hem eğlendi hem öğrendi
 
Çocuklarda Sağlıklı Yaşam Bilincinin artırılması amacı ile Sağlık Bakanlığı tarafından organize edilen "Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa" müzikal gösterimi, 9-10 Eylül 2017 tarihlerinde Trabzon'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon'da gerçekleştirildi.
 
Düzenlediği etkinliklerle yalnızca Trabzon'un değil, çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon, bu kez T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen  etkinlikte Türkiye'nin en çok izlenen çizgi filminin karakterlerine ev sahipliği yaptı. Geçtiğimiz hafta sonu aileleri ile Forum Trabzon'u ziyaret eden çocuklar, “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikal gösterimini ücretsiz olarak izleme imkanı buldu. Trabzonluların yoğun ilgi gösterdiği, “toplumda sağlıklı yaşam bilincinin oluşturulması ve çocukları sağlıklı yaşama özendirme” temalı etkinlikte yedi maskot karakter çocuklara keyifli anlar yaşattı. 
 
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.