Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.03.2018

Bültene ait dosyalar

Çocuklar Forum Kayseri'de direksiyon başında!

Forum Kayseri'nin çocuklara özel hazırladığı Çocuk Sürüş Akademisi, trafik kurallarını eğlenceli ve keyifli bir etkinlikle öğretiyor. Minik misafirlerine sürüş deneyimi de yaşatan etkinlik 11 Mart'a dek sürecek.

Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, düzenlediği Sürüş Akademisi etkinliği kapsamında minik misafirlerini trafik kuralları ve güvenli sürüşün kuralları ile tanıştırıyor. Geleceğin bilinçli sürücülerini yetiştiren bu özel etkinlik, 11 Mart 2018 Pazar akşamına kadar saat 13.00 – 18.00 arasında Forum Kayseri'de devam edecek.

Sürüş Akademisi kapsamında uygulamalı olarak trafik kurallarını öğrenen çocuklar, trafik işaretleri eğitimi, boyama aktivitesi ve otomobil parçalarını tanıma gibi konularda çeşitli bilgileri, eğlenceli ve keyifli bir yoldan kavrıyor. Pedal karting araçlarıyla sürüş keyfini de deneyimleme şansı yakalamak isteyen 5-12 yaş arası tüm minikler, Forum Kayseri'ye davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.