Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
31.01.2018

Bültene ait dosyalar

Çocuklar Forum Erzurum'da masal gibi bir yarıyıl tatili yaşadı
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, yarıyıl tatilinde minik misafirlerini Masallar Ülkesi'nde ağırladı. 20-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen Masallar Ülkesi etkinliğinde, 2.000'i aşkın minik misafir Forum Erzurum'da sevilen masal kahramanlarıyla buluştu.
 
Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, minik ziyaretçilerine yarıyıl tatilinde masal tadında bir sürpriz hazırladı. 20-28 Ocak 2018 tarihleri arasında Forum Erzurum'a kurulan özel etkinlik alanında, Pinokyo, Rapunze, Karga ve Tilki gibi ünlü masalların kahramanlarıyla tanışma fırsatı yakalayan çocuklar, her gün 14.00- 19.00 saatlerinde ücretsiz gerçekleştirilen sahne gösterileri ve atölyelerle tatilin tadını doyasıya çıkarttı. 2.000'den fazla çocuğun katılımı ve yoğun ilgisiyle gerçekleşen etkinlik, çocukları olduğu kadar büyükleri de mutlu etti.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.