Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.08.2017

Bültene ait dosyalar

Çocuklar Disneyland'in büyülü dünyasına çağırılıyor
 
Okul sezonu yaklaşırken ailelerin masrafları da artıyor. Ayakkabı, çanta, kazak, pantolon derken alınacak çok fazla şey var. Çocuk kıyafetleri ve okul aksesuarları alanlarında yüzlerce çeşidin bulunabildiği Morhipo.com'dan alışveriş yaparak hem alışverişinizi kolaylaştırabilir hem de tatil bitti diye üzülen çocuklarınıza eğlenceli sürprizler yapma şansı yakalayabilirsiniz.
 
Morhipo ve Hakan Çanta'nın okula dönüş sezonunda ailelere bir sürprizi var. Hakan Çanta Disney Lisanslı ürünleriyle aileler sihrin gerçek olduğu diyara, Frozen'ının yaratılış hikayesine sebep olan Norveç Oslo ya da Muhteşem Cars hikayesinin esinlenilme sebebi Monaco Grand Prix'e gitme şansı yakalıyor. Çocuğunuzun okul çantasını Morhipo.com'dan seçin ve ailecek eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz hayal tatiliniz için hakanlaokulamerhaba.com'da yer alan ‘hayalinizdeki back to school hediyesi nedir' sorusunu yanıtlayın. 20 Ağustos ila 1 Ekim tarihleri arasındaki kampanyayı kaçırmayın, her yaştan insanın içindeki çocuğu açığa çıkardığı Disney Tematik Tatil'e gidip ailenizle unutulmaz anlar yaşayın.
 
Kışa avantajlı girin!
Yaz rehaveti bizi yavaşça terk ediyor, aileler okulun başlamasıyla havaların hızlıca soğuduğunu biliyor. Hava değişiminden etkilenen çocuklar hemen soğuk algınlığı gibi hastalıklarla okul başlar başlamaz devamsızlık yapmaya başlıyor. Tüm bu sorunları öngören ebeveynler ise kışlık alışverişlerini de önden yapıyor. Kaban, mont, bot, ayakkabı gibi kışlık ürünlerinizi şimdiden yaparak, %50'ye varan indirimlerden yararlanmak mümkün.


Tüm Dekupe görsellere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
BACK TO SCHOOL KIZ VE ERKEK: https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/0017/2/Morhipo_Back_to_School.rar
 
OKUL DEKUPELERİ KIZ VE ERKEK: https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/0017/2/Morhipo_Back_to_School_Dekupeler.rar
 
 
İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr

Morhipo.com hakkında
Türkiye'de ilk kez yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir araya getiren morhipo.com, her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği, çok yüksek indirim oranları ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor, “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla üyelerine güvenli alışveriş keyfi yaşatıyor. Yeni Sezon bölümünde mağazalarla aynı zamanda binlerce sezon ürününü üyelerine sunan morhipo.com, Özel İndirim Kulübü bölümünde ise her gün yüzde 90'a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak kampanyaları üyeleriyle buluşturuyor. www.morhipo.com

 


  Share  Paylaş
Morhipo.com
Hakkında
Türkiye’de ilk kez yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir araya getiren morhipo.com, her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği, çok yüksek indirim oranları ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor. Yeni Sezon bölümünde mağazalarla aynı zamanda binlerce sezon ürününü üyelerine sunan morhipo.com, Özel İndirim Kulübü bölümünde ise her gün yüzde 90’a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak kampanyaları üyeleriyle buluşturuyor. ‘Koşulsuz Müşteri Mutluluğu’ anlayışıyla üyelerine güvenli bir alışveriş keyfi yaşatan morhipo.com, müşterilerinin talebi halinde bir ay süreyle koşulsuz iade kabul ediyor ve kargo ücretini üstleniyor.