Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.09.2017

Bültene ait dosyalar

Coca-Cola Dükkanı, 200 özel tasarım ürünü ve içecek ürün paketleri ile GittiGidiyor'da
 
Türkiye'nin lider e-ticaret platformu GittiGidiyor'da Coca-Cola'nın online satış dükkanı açıldı. Türkiye'de kendi sitesi dışında ilk kez bir online platformda açılan Coca-Cola Dükkanı'nda  dekorasyon eşyalarından mutfak araç gereçlerine kadar birbirinden ilginç 200 çeşit ürün tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca online satışa özel Coca-Cola markalı içecek ürün paketleri de Coca-Cola severlerle buluşuyor.
 
Ayda 60 milyon ziyaret alan ve yaklaşık 19 milyon kayıtlı üyesi bulunan lider e-ticaret platformu GittiGidiyor, Coca-Cola'nın beşinci büyük şişeleyicisi konumundaki Coca-Cola İçecek (CCI) ile işbirliği yaptı. Bu işbirliğiyle Türkiye'de ilk kez kendi sitesi dışında bir online platformda satış yapmaya başlayan şirketin çok sayıda lisanslı ürünü, GittiGidiyor müşterisiyle buluşuyor. GittiGidiyor'da açılan Coca-Cola Dükkanı'nda; giyimden ev eşyasına, dekorasyon ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor.
 
Coca-Cola İçecek'in platformlarında mağaza açmasını değerlendiren GittiGidiyor Ticari Direktörü Bülent Elçin, “GittiGidiyor olarak dünyanın dev içecek şirketlerinden Coca-Cola'nın ürünlerinin platformumuzda bulunmasından dolayı çok mutluyuz. Tüketicilerimize her kategoride kaliteli ve çeşitli ürünleri sunmaya fazlasıyla önem veriyoruz. Bu anlamda Coca-Cola İçecek'in platformumuza özel içecek paket seçenekleri sunması ve yaklaşık 200 özel tasarım ürünüyle dekoratif ve orijinal parçalara ilgisi olan müşterilerimize ve Coca-Cola koleksiyonerlerine hitap etmesi hem platformumuz hem de Coca-Cola İçecek'in online kanaldaki satışları açısından güzel sonuçlar almamızı sağlayacak” dedi.
 
Coca-Cola İçecek E-Ticaret Müdürü Ozan Bektaş da GittiGidiyor ile yaptıkları işbirliğiyle ilgili, “Coca-Cola İçecek ve Türkiye'nin önde gelen e-ticaret platformlarından biri olan GittiGidiyor ilk kez bir araya geldi. Bu işbirliği tüketicilerimizle doğrudan iletişim kurma ve satış yapma imkânı sunduğundan, bizim için çok önemli bir yere sahip. Online satışa başlayarak tüketicilerimizin içecek ürünlerimizin yanı sıra markamıza özel tasarlanmış ürünlerimize de ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Bu iş modeli sayesinde, değişen tüketici profiline online platformda da hızlı, uygun ve güvenilir satış yapma olanağı bulduk” diye konuştu.
 
Coca Cola Dükkanı GittiGidiyor'da
Ofis&kırtasiye, moda, ev&yaşam, kozmetik&kişisel bakım, teknoloji ve süpermarket kategorilerinde 200 çeşit Coca-Cola markalı ürün GittiGidiyor'daki Coca-Cola Dükkanı'nda tüketiciye sunuluyor. Ayrıca online platforma özel 12'li ve 24'lü içecek ürün paketleri Coca-Cola markalı ürünler arasında yerini alıyor. Coca-Cola Dükkanı'nın GittiGidiyor'da satışa çıkan ürünlerine http://www.gittigidiyor.com/cadde/cocacoladukkani/ adresinden ulaşılabiliyor.
 
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71
 
GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve 16 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki lider konumunu daha da güçlendirdi. Aylık ortalama 60 milyon ziyaret, yaklaşık 19 milyon kayıtlı üyesiyle Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi olan GittiGidiyor1, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50'den fazla kategoride 15 milyondan fazla ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Yaklaşık her saniyede 1 ürünün satıldığı site, 5 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla trafiğinin %64'ünü mobilden almaktadır. www.gittigidiyor.com/cadde sayfası ile stil sahibi bir yaşam için öneriler ve uzman editörler tarafından hazırlanan özel içerik platformu blog.gittigidiyor.com ile alışverişte rehber olacak içerikler sunan GittiGidiyor, ulusal ve uluslararası alanda önemli e-ticaret ödülleriyle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. www.gittigidiyor.com
 
 
 


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya