Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.11.2018

Bültene ait dosyalar

“Çirkin Ördek Yavrusu” Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu'nda!
 
Özel temaları ve eğitici içerikleriyle dikkat çeken Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu, 1-2 Aralık Cumartesi ve Pazar günleri, çocukları Çirkin Ördek Yavrusu hikayesinin keyifli bir yorumuyla buluşturacak.

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın Çocuk Tiyatrosu'nda 1-2 Aralık 2018 Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00'te Çirkin Ördek Yavrusu oyunu sahnelenecek.

Kullanılan kuklalar, masklar ve gölge oyunu teknikleriyle çocukların merak duygusunu sürekli ayakta tutan ve anlatıcının gitar eşliğinde şarkılar söyleyeceği bu keyifli performans, minikleri kimi zaman heyecanlandırıp kimi zaman duygulandıracak.
Çocukların vicdan duyguları uyandıran meşhur masalın mutlu sonuyla coşmak isteyen tüm minikler, Çirkin Örnek Yavrusu oyunu için Forum Bornova'ya davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.