Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.01.2019

Bültene ait dosyalar

Büyüyünce ne olmak istediğine karar veremeyen tüm çocuklar, Gordion'a davetli!
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, kararsız minikleri her gün yepyeni bir kariyerle tanışma imkanı bulacakları Meslek Atölyeleri etkinliğine davet ediyor. Çocukların yarıyıl tatilini hem öğrenerek hem de çok eğlenerek değerlendirmesini hedefleyen Gordion, 18-27 Ocak tarihleri arasında her gün keyifli atölye çalışmaları sunuyor. Katılımcı miniklere modadan bilime, tıptan mimariye çeşitli alanlarda çok eğlenceli deneyimler sunacak olan etkinlik, meslekler hakkında detaylı bilgileri keyifli bir dille aktaracak.
 
Misafirlerini yıl boyu cazip fırsatlar, yepyeni trendler ve pek çok keyifli etkinlikle buluşturan Gordion AVM, yarıyıl tatili boyunca her gün, minik misafirlerine özel düzenleyeceği Meslek Atölyeleri etkinliğine ev sahipliği yapacak.

18 – 27 Ocak 2019 tarihleri arasında her gün, 4-12 yaş çocukların ücretsiz katılımına açık gerçekleştirilecek üç farklı seanstan oluşan Meslek Atölyeleri etkinliği, miniklerin meslek tercihlerini gerçek deneyimlerle desteklemeyi amaçlıyor. Moda, Mühendislik, Bahçıvanlık, Şeflik, Bilim İnsanları, Doktorluk, Mimarlık, Kaptanlık, İtfaiyecilik başlıklarıyla gerçekleştirilecek bu özel atölyeler kapsamında Gordion AVM, çocuklara farklı meslekleri deneyimleme imkanı sunacak.

Büyüyünce ne olmak istediğine karar vermek, zengin atölye programı kapsamında keyifli ve verimli bir yarıyıl tatili geçirmek isteyen tüm çocuklar, Gordion AVM'ye davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.