Haberler / b-fit Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.12.2018

Bültene ait dosyalar

Bursa FSM Bulvarı için hareket zamanı 
 

Her gün 50 binden fazla kadına hizmet sunan Kadın Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, “her mahalleye bir b-fit” hedefiyle merkez ağını genişletmeye devam ediyor. b-fit Bursa FSM Bulvarı merkezinin açılışına tüm kadınlar davetli! 
 
Türkiye'nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi b-fit, hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Burcu Karaman'ın girişimiyle kurulan b-fit Bursa FSM Bulvarı merkezi 22 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 14:00'da hizmete açılıyor.
 
Kadınların hayatında ve toplumda yarattığı pozitif etki sayesinde birçok ulusal ve uluslararası ödüle layık görülen b-fit, uzman eğitmenler tarafından verilen 30 dakikalık istasyon çalışmaları ile kadınların sağlıklı bir form ve kuvvetli bir kardiyovasküler sistem elde etmelerini sağlıyor. Kadınların fiziksel gelişiminin ötesinde aynı zamanda sosyal ve ekonomik gelişimleri adına da çalışan b-fit, her ay Türkiye'nin dört bir yanındaki merkezlerinde düzenlediği 200'den fazla etkinlikle kadınlara her alanda gelişim imkânı sağlıyor.
 
İlgili Kişi:
Ulaş Dağlıoğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ulasd@marjinal.com.tr

b-fit Hakkında:
Kadın Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, 2006 yılında 6 kadının bir araya gelerek, kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınların spor yapabileceği, sosyalleşebileceği spor ve yaşam merkezlerinin ülke genelinde yaygınlaşması amacıyla kurulmuş Türkiye'nin ilk sosyal girişimi ve 50 ilde bulunan 222 merkeziyle en yaygın spor merkezleri ağıdır. b-fit, 30 dakikalık istasyon çalışmalarından oluşan bir egzersiz sistemi sunar. Merkezlerdeki hidrolik ekipmanlar ve kardiyo platformları kadınların kendi itme-çekme güçleriyle hem formda kalmalarını hem de kardiyovasküler sistemlerini geliştirerek yaşam kalitelerini artırmalarını sağlar. https://b-fit.com.tr/tr


  Share  Paylaş
b-fit
Hakkında
Kadın Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, 2006 yılında 6 kadının bir araya gelerek, kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınların spor yapabileceği, sosyalleşebileceği spor ve yaşam merkezlerinin ülke genelinde yaygınlaşması amacıyla kurulmuş Türkiye’nin ilk sosyal girişimi ve 50 ilde bulunan 222 merkeziyle en yaygın spor merkezleri ağıdır. b-fit, 30 dakikalık istasyon çalışmalarından oluşan bir egzersiz sistemi sunar. Merkezlerdeki hidrolik ekipmanlar ve kardiyo platformları kadınların kendi itme-çekme güçleriyle hem formda kalmalarını hem de kardiyovasküler sistemlerini geliştirerek yaşam kalitelerini artırmalarını sağlar. https://b-fit.com.tr/tr