Haberler / SanDisk Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.12.2017

Bültene ait dosyalar

Bu yılbaşında, sevdiklerinizi SanDisk ürünleriyle mutlu edin
 
Akıllı telefon sahiplerinin yaklaşık yarısı depolama alanı sorunu yaşıyor ve dörtte birinden fazlası değerli fotoğraf ve videolarını silmek zorunda kaldıkları için pişmanlık duyuyor. Sevdiklerinize SanDisk ürünlerinden hediye ederek yeni yılda yaşayacakları tüm güzel anıların kaybolmamasını sağlayabilirsiniz.

Western Digital'in markası SanDisk, hem iPhone hem de Android kullanıcıları için fotoğraf, video ve dosya içeriklerini sorunsuz aktaran ve muhafaza eden bir dizi ürüne sahip. Siz de yılbaşında sevdiklerinize bu ürünleri hediye ederek onları “depolama alanı dolu” mesajından kurtarabilirsiniz.

SanDisk iXpand
iPhone'unuz için mükemmel bir arkadaş olarak tasarlanan iXpand Flash Sürücüsü, iPhone'unuzda yer açmayı kolaylaştırır, kamera rulonuzu otomatik olarak yedekler ve hatta videoları doğrudan sürücülerden izlemenizi sağlar. Sürücünün esnek bir Lightning konektörü ve Mac bilgisayarınıza veya PC'ye takılan bir USB 3.0 konektörü bulunuyor. Şifreleme yazılımı içeren iXpand Flash Sürücüsüyle hassas dosyalarınızı güvende tutarak içeriğinizi paylaşabilirsiniz.

SanDisk iXpand Base
SanDisk bu ürünle anıları kaybetme endişesine son veriyor. iXpand Base, iPhone'unuzu her şarj ettiğinizde, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve kayıtlarınızı otomatik olarak yedekler. Sizi internet tabanlı depolama yöntemlerinin aylık ücretlerinden kurtaran bu depolama çözümü sayesinde dosyalarınızı orijinal kalitesinde muhafaza edebilirsiniz.  Apple Lightning kablosunu düzenli tutmak için tasarlanmış bir bölmesi ve yumuşak kauçuk yapısıyla gündelik kullanım için geliştirilmiştir. iXpand Base aynı zamanda telefonunuzu hızlı şarj eder ve içeriğinizi iPhone'nunuza geri yüklemek için de tamamlayıcı bir uygulama sunar.

SanDisk Dual Drive Type-C
Bu cihaz; tersine çevrilebilen bir USB Type-C konektör ve geleneksel bir USB konektörü ile akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar arasında dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde aktarmanızı sağlar. Ayrıca Android için geliştirilen SanDisk Memory Zone uygulamasıyla cihazınızın belleğini ve içeriğinizi yönetebilirsiniz. SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C, yeni USB Type-C cihazınız ve geleneksel USB girişli cihazlarınız arasında mükemmel bir iletişim kurar.

SanDisk Ultra USB Type-C Flash
Yeni USB Type-C bağlantı noktasına sahip akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için tasarlanan SanDisk Ultra USB Type-C Flash sürücüsü, 150MB / s'ye kadar yüksek hızlı USB 3.1 performansıyla fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer dosyalarınızı hızlı bir şekilde aktarmanızı sağlar. Ayrıca, SanDisk Memory Zone uygulaması, Android cihazlarınızdaki içeriği yönetmenizi ve yedeklemenizi kolaylaştırır.

SanDisk Connect Wireless Stick
SanDisk Connect Stick ile, kablosuz olarak tüm medya içeriklerinize erişebilir veya büyük dosyaları aktarabilirsiniz. HD video ve müzik akışını gerçekleştirebilir, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kaydedip mobil cihazınızdan paylaşabilirsiniz. SanDisk Connect Wireless Stick, 256 GB'a kadar ekstra kapasite sunarak dünyanın neresinde olursanız olun mobil yaşam biçiminizi güçlendirir. Aynı anda üç cihaza kadar video veya müzik aktarımınızı sağlar veya tüm içeriğinize cebinizden erişmenizi sağlar. Eski alışkanlıklarınızı devam ettirmek isterseniz de USB konektörünü kullanabilirsiniz.

İlgili kişi:
Önder Kalkancı
Marjinal Porter Novelli
(212) 219 29 71
onderk@marjinal.com.tr
 
Western Digital hakkında
Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC), insanların verileri oluşturmasını, güçlendirmesini, deneyimlemesini ve korumasını sağlayan depolama teknolojileri ve çözümleri geliştiren endüstrinin lider şirketlerindendir. Şirket, sürekli değişen pazar ihtiyaçlarını; müşteri odaklı inovasyon, yüksek verimlilik, esneklik ve hız ile güçlü ve yüksek kalitede depolama çözümlerinden oluşan geniş portföy sunarak karşılamaktadır. Ürünlerimiz HGST, SanDisk ve WD markaları altında OEM'lere, distribütörlere, satıcılara, bulut altyapısı sağlayıcılarına ve tüketicilere sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.hgst.com, www.wd.com ve www.sandisk.com.
SanDisk hakkında
Bir Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC) markası olan SanDisk, elektronik endüstrisini dönüştüren güvenilir ve inovatif flaş depolama ürünleri sunmaktadır. SanDisk'in kalitesi ve gelişmiş çözümleri, dünyanın en büyük veri merkezlerinin temeli olup aynı zamanda gelişmiş akıllı telefon, tablet ve PC'lerde kullanılmaktadır. SanDisk'in tüketici ürünleri dünya genelinde yüzbinlerce mağazada satılmaktadır.

 


  Share  Paylaş
SanDisk
Hakkında
Flaş veri depolama kartlarının yaratıcısı ve dünyanın en büyük sağlayıcısı olan SanDisk flaş bellek endüstrisinin araştırma, üretim ve ürün tasarımından tüketici markalaştırması ve bireysel dağıtıma kadar tüm aşamalarında dünya lideridir. SanDisk’in ürün portföyünde cep telefonları, dijital kameralar, aktüel kameralar ve dijital audio/video çalarlar için bellek kartları, tüketiciler ve yatırımlar için USB flaş sürücüler, mobil cihazlar için entegre bellekler ve bilgisayarlar için veri depolama aygıtları (SSD) bulunuyor. Satışlarının yüzde ellisini ABD dışında gerçekleştiren SanDisk (www.sandisk.com/corporate), Silicon Vadisi temelli S&P 500 endeksinde yer alan bir şirkettir.