Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.05.2018

Bültene ait dosyalar

Bu yıl Forum Bornova'da Anneler Günü hem yaratıcı hem keyifli!
 
Ailecek yaratıcı ve keyifli bir Anneler Günü geçirmek isteyen herkes, İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın özel etkinliklerine davetli! Çocuklara özel ForumBüs'te Keçe Çanta ve büyüklere özel Teraryum atölyeleriyle Forum Bornova, ziyaretçilerinin hafta sonu programına neşe katmaya hazırlanıyor.

 
Forum Bornova'da minikler için eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmaları sunan ForumBüs'te gerçekleştirilecek Keçe Çanta Atölyesi, anneleri için üretmek isteyen minik elleri bekliyor. 12 – 13 Mayıs Cumartesi ve Pazar günleri, 14.00-18.00 arası her saat başı, 5-12 yaş tüm çocukların ücretsiz katılımına açık gerçekleştirilecek atölyede minikler annelerine özel el emeği hediyelerini hazırlama fırsatı bulacak.

Anneler Günü'nde büyükleri de ihmal etmeyen Forum Bornova, cumartesi ve pazar günleri saat 15.00 ve 17.00'de düzenleyeceği özel Teraryum Atölyesi'yle doğadan annelere özel seçkin bir hediye sunuyor.

Anneler Günü'nün neşesini yaratıcı atölye çalışmaları eşliğinde ailecek yaşamak isteyenler, Forum Bornova'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.