Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.05.2019

Bültene ait dosyalar

Bu yıl da Ramazan'ın tadı Forum Kayseri'de çıkacak
 
Yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler düzenleyen Forum Kayseri, Ramazan'a özel zengin programıyla yine dikkat çekiyor. Özel konuklarla keyifli sohbetler, ikramlar ve dinletilerle dolu programına hafta sonları gerçekleştirilecek çocuk atölyelerini de ekleyen Forum Kayseri,  her yaştan ziyaretçisine keyifli bir Ramazan sunuyor.
 
Ziyaretçilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyimini pek çok etkinlik ve organizasyonla süsleyen Forum Kayseri, bu yıl da ailecek Ramazan keyfi yaşamak isteyenlerin uğrak noktası olacak. Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün fasıl dinletisinin yanı sıra Ramazan'a özel ikramlar da Forum Kayseri ziyaretçilerini bekliyor.

Her Cuma gerçekleştirilecek Karagöz gölge oyunu, Aşuk ile Maşuk ve Kavuklu – Pişekar Ortaoyunu gösterileri ve her hafta sonu çocukları bekleyen çocuk kulübü etkinlikleriyle, büyük küçük herkes Forum Kayseri'de kendine özel bir Ramazan eğlencesi bulacak.

Ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu, 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 16.00'da Forum Kayseri'de gerçekleştirilecek şiir dinletisi ve imza gününde hayranlarıyla buluşacak. 1 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 16.00'da ise Hakan Mengüç ney dinletisi ve sohbet etkinliği için Forum Kayseri'de olacak.

Ailecek keyifli ve eğlenceli bir Ramazan programının parçası olmak isteyen herkes, Forum Kayseri'ye davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.