Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.05.2018

Bültene ait dosyalar

Bu yıl Anneler Günü'nde tek adres, Forum Kayseri!

Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, Anneler Günü haftasında düzenlenecek özel Kazı - Kazan kampanyasının yanı sıra 12 ve 13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek takı tasarlama atölyesiyle, ziyaretçilerine unutulmaz bir hediye hazırlama imkanı sunacak. Sevilen oyuncu Özge Özberk, 12 Mayıs günü atölye katılımcılarına eşlik etmek üzere Forum Kayseri'de olacak.
 
Ayrıcalıklı alışverişin merkezi Forum Kayseri, bu yıl Anneler Günü'nde hem kazandıracak hem de annelere unutulmaz bir hediye hazırlama imkanı sunacak.

Forum Kayseri'nin 7 – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli özel kampanyası, aynı gün içinde yapılacak toplam 250 TL ve üzeri her alışveriş için bir Kazı – Kazan kartı armağan edecek. Kazı – Kazan kampanyasının hediyeleri arasında annelerin bayılacağı pek çok hediye alternatifi bulunuyor. Kampanya süresince alışverişlerinin fatura veya fişleriyle Forum Kayseri Danışma Noktası'na giden ziyaretçiler, alacakları Kazı Kazan kart ile hediyelerine anında kavuşacaklar.

12 – 13 Mayıs 2018 Cumartesi ve Pazar günleri dileyen tüm annelerin çocuklarıyla birlikte katılabilecekleri ve diledikleri gibi takı tasarlayabilecekleri özel workshop alanında, 12 Mayıs Cumartesi günü sevilen oyuncu Özge Özberk de saat 15.00-16.00 arasında misafirlerin tasarımlarına destek olacak. Forum Kayseri ziyaretçileri, Anneler Günü'nde birlikte tasarladıkları takıyı etkinlik sonunda annelerine hediye edebilecek.

Bu yıl Anneler Günü'nü hem kazançlı hem de eğlenceli geçirmek isteyen herkes, annesiyle beraber Forum Kayseri'ye davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.