Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.04.2019

Bültene ait dosyalar

Bu hafta sonu tüm minikler Forum Çamlık'ta eğlenceye davetli

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 27-28 Nisan Cumartesi ve Pazar günlerinde minikleri birbirinden eğlenceli etkinliklerde ağırlayacak. 27 Nisan Cumartesi günü kendi yazdığı çocuk şarkılarını interaktif oyunlar eşliğinde sahneleyen Onur Erol, miniklere özel bir konser için sahnede olacak. Aynı gün Doğa Koleji işbirliğiyle gerçekleştirilecek yüz boyama etkinliği, maske ve rüzgar gülü yapım atölyelerinin yanı sıra Forum Çamlık Çocuk Kulübü de keyifli programıyla çocukları ağırlayacak.

Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 27-28 Nisan Cumartesi ve Pazar günleri minik misafirlerini keyifli etkinliklerde ağırlayacak.

27 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 15.00'te başlayacak Onur Erol konserinde hep beraber şarkılar söylemek ve interaktif oyunlarla sosyalleşme imkanı bulmak isteyen çocuklar, ücretsiz gerçekleştirilecek konsere katılabilecek. Aynı gün Doğa Koleji standına ev sahipliği yapacak Forum Çamlık, minik ziyaretçilerini 11.00 – 18.00 saatleri arasında yine ücretsiz gerçekleştirilecek yüz boyama etkinliği, maske ve rüzgar gülü yapım atölyelerinde ağırlayacak. Forum Çamlık Çocuk Kulübü'nün sunduğu eğlenceli programın yanı sıra konser ve atölyelerde eğlenmek, keyifli ve verimli bir hafta sonu geçirmek isteyen tüm çocuklar Forum Çamlık'a davetli!

 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.