Haberler / BKM Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
02.11.2016

Bültene ait dosyalar

BKM Express'i ilk defa kullananlara 30 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL iade!
 
Türkiye'nin ilk dijital cüzdanı BKM Express ile ilk kez alışveriş yapacaklar 30 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL iade alıyor.
 
Türkiye'nin ilk dijital cüzdanı BKM Express ile ilk kez alışveriş yapacak 30 bin kişi, tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL iade alıyor! 1-30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya, BKM Express'e tanımlı tüm banka kartı, kredi kartı ve ticari kartlarla yapılacak alışverişleri kapsıyor. “Gözlerinizi sonuna kadar açın, iyice bakın!” sloganıyla tanıtımı yapılan kampanyadan yararlanmak için BKM Express ile ilk kez alışveriş yapacak ilk 30 bin kişiden biri olmak gerekiyor.
 
Hızlı, güvenli ve kolay alışveriş imkânı sunan BKM Express ile elektronik eşya, giyim, seyahat gibi sektörleri kapsayan 15 bin üye işyerinde yapılacak 30 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL iade avantajı sağlanıyor.  
 
Kampanya koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgi için: https://bkmexpress.com.tr/kampanya/20-tl-iade/
 
Detaylı bilgi için: www.bkmexpress.com.tr
 
İlgili kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
(212) 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
BKM Express hakkında
Bir BKM markası olan BKM Express, ücretsiz, hızlı, kolay ve güvenli bir dijital ödeme aracı ve Türkiye'nin ilk dijital cüzdan uygulamasıdır. Hâlihazırda 1,2 milyonu aşkın üyesi bulunan BKM Express, 15 bin üye işyerinde hizmet vermektedir. BKM Express ile iPhone ve Android uygulamaları üzerinden para gönderilebilmektedir. BKM Express, e-bağış alanındaki yeniliklerin de öncüsüdür ve mobil uygulaması üzerinden sivil toplum kuruluşlarına kolayca bağış yapılabilmektedir. www.bkmexpress.com.tr


  Share  Paylaş
BKM
Hakkında
1990 yılında 13 kamu ve özel Türk bankasının ortaklığıyla kurulan, hâlihazırda 29 bankanın üyesi olduğu Bankalararası Kart Merkezi‘nin (BKM) faaliyetleri, ödeme sistemleri içerisinde; nakit kullanımı gerekmeksizin her türlü ödemeyi veya para transferini sağlayan veya destekleyen sistem, platform ve altyapıları oluşturmak, işletmek ve geliştirmektir. Kredi kartı ve banka kartı uygulaması içinde bulunan bankalar arasında uygulanacak prosedürleri geliştirmek, standardizasyonu sağlamaya yönelik çalışmalar yaparak kararlar almak, Türkiye genelinde uygulamalar ile yurt içi kuralları oluşturmak, bankalar arasındaki takas ve hesaplaşmayı yürütmek, yurt dışı kuruluş ve komisyonlarla ilişkiler kurmak ve gerektiğinde üyelerini bu kuruluşlarda temsil etmek, halen her banka tarafından devam ettirilen işlemleri daha güvenli, süratli ve daha az maliyetli tek bir merkezden yürütmek, BKM’nin ana faaliyetleri arasında yer almaktadır. 2012 yılında hayata geçirilen BKM Express; BKM, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, İnternet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir. Troy ile birlikte ise Türkiye kartlı ödeme sistemlerinde yeni bir dönem başlamıştır ve BKM, 1 Nisan 2016 tarihinde “Türkiye’nin Ödeme Yöntemi Troy”u hayata geçirmiştir. Şirket, 2023 yılında “nakitsiz bir toplum” hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.