Haberler / Western Digital Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
10.01.2018

Bültene ait dosyalar

Birlikte yaşadığınız anılar hiç kaybolmasın
 
Sundukları kullanışlı depolama özellikleriyle My Cloud Home, iXpand Base ve birçok renk seçeneğine sahip My Passport Ultra gibi Western Digital ürünleri, Sevgililer Günü için ideal hediyeler olarak dikkat çekiyor.
 
WD My Passport Ultra, dijital hayatınızın verilerini saklıyor
Birçok platform ile entegre olarak çalışan My Passport Ultra, Facebook, Instagram gibi popüler sosyal medya ortamlarının yanı sıra bulut ve mobil cihazlar gibi farklı ortamlarda oluşturulan paylaşılan içerikleri depolamaya olanak sağlıyor. Sevgililer Günü temasına da uygun olan kırmızının yanı sıra birçok renk seçenekleriyle de göz dolduran My Passport Ultra, WD Backup yazılımı ile verilerinizin kaybolmamasına yardımcı oluyor. Saati belirleyerek otomatik olarak verilerinizin depolanacağı zamanı da belirleyebilirsiniz.
 
My Cloud Home ile evinizin konforunda güvenle verilerinizi depolayın
Wi-Fi ağlarıyla bağlantılı olarak çalışan My Cloud Home, bilgisayarınız, tabletiniz ve mobil cihazınız gibi Wi-Fi bağlantısı oluşturabilen cihazlar ile bağlantı kurarak verilerinizi tek bir noktada toplayıp saklamanıza olanak sağlıyor. My Cloud Home uygulaması ile kullanıcı dostu arayüzüyle kolay bir kullanım imkânı oluşturuyor. İçinde bulundurduğu iki hard disk ve Ayna Modu (Mirror Mode) ile verilerinizin bir kopyası da ikinci hard diske kaydediliyor; böylece verilerinizin kaybolma ihtimali daha da azalmış oluyor. My Cloud Home mobil uygulaması, My Cloud Home ürününün içinde bulunan verileri şifre oluşturmanıza olanak sağlayarak koruma altına alıyor. iPhone Touch ID ile entegre olarak çalışabilen mobil uygulama, parmak izinizin şifre olmasına da imkân sağlıyor.
 
SanDisk iXpand Base ile iPhone'unuzu şarj ederken verileri depolayın
iPhone için geliştirilen ve 15W'lık güçle cihazı hızlı bir şekilde şarj ederken verileri otomatik olarak yedekleyen SanDisk iXpand Base sayesinde verilerinizi kalitesinde ve içeriğinde herhangi bir kayıp olmadan ücretli bulut sistemleri yerine elinizde bulunan SanDisk iXpand Base'inizde depolayabilirsiniz. Kablo sarma oluğu sayesinde kablolarınızı da düzenli bir şekilde koruyabilirsiniz.
 
İlgili kişi
Önder Kalkancı
Marjinal Porter Novelli
(212) 219 29 71
onderk@marjinal.com.tr
 
Western Digital hakkında
Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC), insanların verileri oluşturmasını, güçlendirmesini, deneyimlemesini ve korumasını sağlayan depolama teknolojileri ve çözümleri geliştiren endüstrinin lider şirketlerindendir. Şirket, sürekli değişen pazar ihtiyaçlarını; müşteri odaklı inovasyon, yüksek verimlilik, esneklik ve hız ile güçlü ve yüksek kalitede depolama çözümlerinden oluşan geniş portföy sunarak karşılamaktadır. Ürünlerimiz HGST, SanDisk ve WD markaları altında OEM'lere, distribütörlere, satıcılara, bulut altyapısı sağlayıcılarına ve tüketicilere sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.hgst.com, www.wd.com ve www.sandisk.com.

 


  Share  Paylaş
Western Digital
Hakkında
Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC), insanların verileri oluşturmasını, güçlendirmesini, deneyimlemesini ve korumasını sağlayan depolama teknolojileri ve çözümleri geliştiren endüstrinin lider şirketlerindendir. Şirket, sürekli değişen pazar ihtiyaçlarını; müşteri odaklı inovasyon, yüksek verimlilik, esneklik ve hız ile güçlü ve yüksek kalitede depolama çözümlerinden oluşan geniş portföy sunarak karşılamaktadır. Ürünlerimiz HGST, SanDisk ve WD markaları altında OEM’lere, distribütörlere, satıcılara, bulut altyapısı sağlayıcılarına ve tüketicilere sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.hgst.com, www.wd.com ve www.sandisk.com.