Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.12.2018

Bültene ait dosyalar

Bilgi ve eğlenceyi aynı anda sunan Pette için tüm çocuklar Forum Çamlık'a davetli!

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 8 Aralık Cumartesi günü hem eğlendiren hem de öğreten çocuk oyunu “Kerem Eser ile Pette Yollarda”ya ev sahipliği yapacak. PTT'nin tarihini ve yaptığı çalışmaları eğlenceli bir dille aktaran oyun, çocukların ücretsiz katılımına açık olarak, saat 14.00 ve 16.00'da Forum Çamlık zemin katta kurulacak sahnede miniklerle buluşacak.

Denizlilerin buluşma noktası Forum Çamlık, çocuklara özel gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. 8 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 14.00 ve 16.00'da Forum Çamlık'ta miniklerle buluşacak olan “Kerem Eser ile Pette Yollarda” isimli tiyatro gösterisi, PTT'ni tarihini ve yaptığı çalışmaları keyifli bir dille çocuklara aktarıyor.

PTT Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanan, temel konusu arkadaşlık olan bir hikaye çerçevesinde, miniklere pek çok önemli bilgi aktaran “Kerem Eser ile Pette Yollarda”yı izlemek isteyen tüm çocuklar, Forum Çamlık'a davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.