Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.04.2017

Bültene ait dosyalar

“Bi'başka blogger” olmaya var mısınız?
 
Forum İstanbul'un, şehrin sokak modası trendlerini belirleyeceği “Street Fashion İstanbul” projesi başlıyor. Forum İstanbul “Sokak modasının nabzını en iyi ben tutarım” diyen herkesi www.streetfashionistanbul.com adresinde kendi blog sayfasını oluşturmaya davet ediyor.
 
Zengin marka karmasıyla Avrupa'nın en büyük ve gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul'da, nisan ayından itibaren Avrupa'da son dönemin en popüler moda trendleri arasında gösterilen sokak modasının rüzgarı esiyor. “Bi'başka blogger olmaya var mısınız?” sloganıyla yola çıkan “Street Fashion İstanbul” projesiyle sokak modasında iddialı herkes blogger olma fırsatı yakalıyor.
 
Yarışmaya katılmak isteyenlerin Forum İstanbul'daki tüm mağazalardan yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerin ardından Forum İstanbul Danışma Masası'ndan katılım kodu almaları ve www.streetfashionistanbul.com adresine girip profillerini oluşturmaları yeterli!
 
“Street Fashion İstanbul”a katılanları hediye çeklerinden ünlü moda tasarımcılarıyla tanışmaya kadar farklı ödüller bekliyor. Yarışmanın nisan ayı jürisi ise ünlü stil danışmanı Gülay Kamaz olarak açıklandı. Önümüzdeki aylarda ise jüri koltuğunda oturacak isimler şöyle sıralanıyor: Deniz Berdan, Siren Ertan, Emre Ertürk, Tanju Babacan ve Özlem Süer.
 
Alışverişini yap, kodunu al, profilini oluştur, blogger ol!
 
  • Forum İstanbul'daki tüm mağazalardan 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Forum İstanbul Danışma Masası'ndan bir katılım kodu alacak.
  • Kod ile www.streetfashionistanbul.com adresindeki mikro sitede kendi profilini oluşturan blogger adayı katılımcı, stilini yansıtabileceği fotoğraf, video ve blog yazılarını paylaşabilecek.
  • Her ay ünlü bir moda tasarımcısı veya stilist, ayın jürisi olacak.
  • www.streetfashionistanbul.com ziyaretçileri, tüm katılımcıların girdilerini oylayabilecek. Her ay oylamada ilk 10'a girecek olan kişiler, o ayın jürisi olacak ünlü moda tasarımcısı ile bir araya gelecekler.
  • Ayın jürisi tarafından o ayın Street Fashion İstanbul blogger'ı seçilecek ve seçilen katılımcı 1.000 TL değerinde hediye çekine sahip olacak.
  • Yarışma her ay yeniden başlayacak, ekim ayına dek ayın blogger'ı seçimleri devam edecek.
  • Her ayın birincileri aynı zamanda yılın birinciliği için de aday olacaklar. Ekim ayında, her ayın birincisi arasından yılın birincisi belirlenecek.
  • Her yıl Ekim ayında yapılan Forum Fashion Week'te ise yılın blogger'ının kombinlerine yer verilecek.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumistanbul.com.tr
https://www.facebook.com/istanbulforum
https://instagram.com/forum_istanbul
https://twitter.com/forum_istanbul
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 Forum İstanbul Hakkında:
İstanbul Bayrampaşa'da toplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Forum İstanbul 176.245 metrekare kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası 286 markası ile yalnız Türkiye'nin değil Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri. Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisi, sanat eserleriyle de İstanbul'da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında konumlanması, yeni metro hatları üzerinde olması, Atatürk Havalimanı'na sadece 25 dk'da ulaşılabilir olması ile, sadece İstanbullulara değil, İstanbul'u ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunuyor.

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.