Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.06.2017

Bültene ait dosyalar

“Benim babam gol kralı” diyenler Forum Gaziantep'te yarışacak
 
Gaziantep'in eğlence ve alışveriş merkezi Forum Gaziantep'in Babalar Günü'ne özel düzenleyeceği etkinlikte, babalar ve çocukları sanal gerçeklik gözlüklerini kullanarak gerçek futbol deneyimini yaşayacak.
 
Babalar ve çocukların birlikte yapmaktan en çok keyif aldığı aktivitelerden birini eğlenceli bir etkinliğe dönüştüren Forum Gaziantep, “Benim Babam Gol Kralı” temalı yarışmada katılımcılara mükemmel vakit geçirecekleri ve katılımın ücretsiz olduğu bir fırsat sunuyor.
 
Sanal gerçeklik gözlüklerini kullanarak gerçek futbol deneyimini tattıracak olan bu etkinlik 17-18 Haziran günlerinde saat 13.00-18.00 arasında gerçekleşecek. Yarışmada her saat en yüksek skoru yapan ilk üç yarışmacıyı ise hediye çekleri bekliyor.
 
Tüm futbolsever babalar ve çocuklar bu eşsiz deneyimi yaşamak için Forum Gaziantep'e davetli.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumgaziantep.com
https://www.facebook.com/ForumGaziantepAlisverisMerkezi
https://twitter.com/forum_gaziantep   
https://www.instagram.com/forum_gaziantep/

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.