Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.08.2018

Bültene ait dosyalar

Bayram öncesi alışveriş keyfi için Forum Çamlık'tan özel düzenleme
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, bayram alışverişleri için gerçekleştirdiği özel uygulama kapsamında ziyaretçilerine sabah 10.00'dan akşam 23.00'e dek hizmet verecek. 17-20 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek uygulamayla, Forum Çamlık ziyaretçileri bayramlık alışverişlerini gönül rahatlığıyla tamamlayacak. 
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, 17-20 Ağustos 2018 tarihleri arasında ziyaretçilerinin alışveriş keyfini 23.00'e dek uzatıyor. Bayramdan önceki dört gün boyunca geçerli olacak özel çalışma saatleri, Forum Çamlık ziyaretçilerinin alışveriş keyfine keyif katacak.
 
Bayramın birinci günü olan 21 Ağustos 2018 günü 14.00-22.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak Forum Çamlık, diğer bayram günlerinde ise her zaman olduğu gibi saat 10.00 – 22.00 arasında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.