Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.06.2018

Bültene ait dosyalar

Basın mensupları Forum Çamlık'ta iftar için buluştu
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirdiği keyifli bir iftar yemeği organizasyonuna imza attı.

 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, bu yıl iftarda basın mensuplarını bir araya getirdi. 5 Haziran 2018 Salı akşamı Downtown House'da gerçekleştirilen keyifli yemekte misafirlerin sohbetine fasıl grubu da eşlik etti.
 
İftar yemeğinde basın mensuplarını ağırlayan Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Müdürü Didem Kırşallıoba, organizasyonla ilgili şunları söyledi: “İftar davetimize katılan Denizli'nin değerli basın mensuplarına tüm ekibim adına teşekkür ederim. Birlikte güzel bir sohbet fırsatı yakaladığımız bu sıcak ortamda, değerli gazeteci dostlarımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk. Yalnızca bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda yaşam merkezi olarak konumlanan Forum Çamlık'ın gazeteci dostlarımızın da yakından takip ettiği projeleri ve etkinliklerini yüz yüze paylaşma, fikir alışverişinde bulunma fırsatı da yakaladık. Her biri aynı zamanda bizim ziyaretçimiz de olan, destekleriyle ve ilgileriyle bizi onurlandıran basın mensuplarıyla beraber güzel zaman geçirmek ve Ramazan ruhunu yaşamaktan büyük keyif aldık. Görüş ve yorumları dinlemek, beklentilerini bilmek bizim için çok önemli, yeni dönem projelerimizi hem ziyaretçilerimizden hem de gazeteci dostlarımızdan gelen fikir ve önerilerle şekillendirmeye devam edeceğiz.”

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.