Haberler / Banana Republic Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
04.07.2017

Banana Republic'te Yaz İndirimi başladı
 
Stiliyle her mevsimde bir adım önde olmak isteyenlerin markası Banana Republic, Yaz Koleksiyonu'nda yer alan birbirinden seçkin parçalarını yüzde elliye varan indirimlerle sunuyor.
 
Banana Republic'in gardıroplara eşsiz bir stil katan yaz sezonu ürünleri, en cesur ve en renkli stillerin mevsimi olan yaza yakışan birbirinden şık alternatifleriyle ve cazip fiyatlarıyla göz kamaştırıyor. Şık kombinler için yine en iyi adres olan Banana Republic Yaz Kadın ve Erkek koleksiyonları, yaz mevsiminin büyüsünü yüzde elliye varan çok özel indirimlerle gardıroplara taşıyor.
 
Yüksek çözünürlüklü imaj ve dekupe görseller için:
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/07/2/Banana_Republic_Temmuz_Gorseller.zip
 
www.bananarepublic.com.tr
https://www.facebook.com/BRTurkiye
https://www.instagram.com/bananarepublicturkiye/
https://twitter.com/br_turkiye
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr
 
 
 
Banana Republic Hakkında
Seyahat etmekten ve ilginç yerlerden kıyafet toplamaktan hoşlanan Mel ve Patricia Ziegler çiftinin 1978 yılında, Mill Valley California'da askeri giysiler ve safari giysileri satan bir marka olarak kurduğu Banana Republic, 1983 yılında Gap Inc. bünyesine geçti. 90'lı yıllarda, seyahat ve macera severler için giysi tasarlayan bir markadan bugünkü haline yani ulaşılabilir lüks bir yaşam tarzı sunan bir marka haline geldi. Dünya çapında 25 ülkede, 500'den fazla mağazası ve global e-ticaret siteleriyle 85 ülkeye ulaşan Banana Republic, 2013 yılında 35. Yıl dönümünü kutladı. Banana Republic markası, bugün Türkiye'de 4 perakende mağazası ve www.bananarepublic.com.tr adresindeki online satış sitesiyle ulaşılabilir lüksün keyfini sürmek isteyenlerin adresi olarak gösteriliyor.
 


  Share  Paylaş
Banana Republic
Hakkında
Seyahat etmekten ve ilginç yerlerden kıyafet toplamaktan hoşlanan Mel ve Patricia Ziegler çiftinin 1978 yılında, Mill Valley California’da askeri giysiler ve safari giysileri satan bir marka olarak kurduğu Banana Republic, 1983 yılında Gap Inc. bünyesine geçti. 90’lı yıllarda, seyahat ve macera severler için giysi tasarlayan bir markadan bugünkü haline yani erişilebilir lüks bir yaşam tarzı sunan bir marka haline geldi. Dünya çapında 25 ülkede, 500’den fazla mağazası ve global e-ticaret siteleriyle 85 ülkeye ulaşan Banana Republic, 2013 yılında 35. Yıl dönümünü kutladı. Banana Republic markası, bugün Türkiye’de 4 perakende mağazası ve www.bananarepublic.com.tr adresindeki online satış sitesiyle ulaşılabilir lüksün keyfini sürmek isteyenlerin adresi olarak gösteriliyor.