Haberler / Banana Republic Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.06.2017

Banana Republic'te bayram havası: Tüm sezon ürünlerinde geçerli %30 indirim kampanyası  
 
Stiliyle her mevsimde bir adım önde olmak isteyenlerin markası olan Banana Republic, bayrama özel tüm sezon ürünlerinde geçerli %30 indirim kampanyasıyla gardıroplara eşsiz bir stil vadediyor.
 
Banana Republic, Yaz Koleksiyonu'nda yer alan birbirinden seçkin parçalarda geçerli olacak %30 indirim kampanyasıyla, yaz günlerini keşfetme büyüsünü kıyafetlere taşıyor.
 
Farklı desenleri, göz alıcı renkleri ve şık kesimleriyle sunulan elbiseler, keten ve satenin en şık haliyle yorumlandığı pantolonlar, kısa kollu, kolsuz, pileli ya da düşük omuzlu bluzlarıyla hem kadın; keten gömlekleri, Aiden şortları, alternatif kesimlerde sunulan meşhur “chino” pantolonları ve ütü gerektirmeyen “camden-fit” gömlekleriyle hem de erkek koleksiyonunda geçerli olacak %30 indirim kampanyası 27 Haziran'a kadar sizleri bekliyor.
 
Yüksek çözünürlüklü imaj ve dekupe görseller için:
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/07/2/Banana_Republic_Temmuz_Gorseller.zip
 
 
www.bananarepublic.com.tr
https://www.facebook.com/BRTurkiye
https://www.instagram.com/bananarepublicturkiye/
https://twitter.com/br_turkiye
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr
 
 
 
Banana Republic Hakkında
Seyahat etmekten ve ilginç yerlerden kıyafet toplamaktan hoşlanan Mel ve Patricia Ziegler çiftinin 1978 yılında, Mill Valley California'da askeri giysiler ve safari giysileri satan bir marka olarak kurduğu Banana Republic, 1983 yılında Gap Inc. bünyesine geçti. 90'lı yıllarda, seyahat ve macera severler için giysi tasarlayan bir markadan bugünkü haline yani ulaşılabilir lüks bir yaşam tarzı sunan bir marka haline geldi. Dünya çapında 25 ülkede, 500'den fazla mağazası ve global e-ticaret siteleriyle 85 ülkeye ulaşan Banana Republic, 2013 yılında 35. Yıl dönümünü kutladı. Banana Republic markası, bugün Türkiye'de 4 perakende mağazası ve www.bananarepublic.com.tr adresindeki online satış sitesiyle ulaşılabilir lüksün keyfini sürmek isteyenlerin adresi olarak gösteriliyor.
 


  Share  Paylaş
Banana Republic
Hakkında
Seyahat etmekten ve ilginç yerlerden kıyafet toplamaktan hoşlanan Mel ve Patricia Ziegler çiftinin 1978 yılında, Mill Valley California’da askeri giysiler ve safari giysileri satan bir marka olarak kurduğu Banana Republic, 1983 yılında Gap Inc. bünyesine geçti. 90’lı yıllarda, seyahat ve macera severler için giysi tasarlayan bir markadan bugünkü haline yani erişilebilir lüks bir yaşam tarzı sunan bir marka haline geldi. Dünya çapında 25 ülkede, 500’den fazla mağazası ve global e-ticaret siteleriyle 85 ülkeye ulaşan Banana Republic, 2013 yılında 35. Yıl dönümünü kutladı. Banana Republic markası, bugün Türkiye’de 4 perakende mağazası ve www.bananarepublic.com.tr adresindeki online satış sitesiyle ulaşılabilir lüksün keyfini sürmek isteyenlerin adresi olarak gösteriliyor.