Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.04.2018

Bültene ait dosyalar

Baharın müjdecisi 10. Geleneksel Forum Aydın Tenis Turnuvası başlıyor!

Aydın ve çevre illerin eğlence ve alışveriş merkezi Forum Aydın'ın heyecanla beklenen Tenis Turnuvası için kayıtlar başladı! 10. Forum Aydın Tenis Turnuvası'na başvurular 19 Nisan'a dek devam edecek. 21 Nisan – 19 Mayıs 2018 tarihleri arasında Aydın Tenis Kulübü Kortlarında gerçekleştirilecek olan turnuvanın ödülleri ise 19 Mayıs'ta Forum Aydın'da düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Düzenlediği etkinliklerle on yıldır Aydın ve çevre illerin çekim merkezi olan Forum Aydın'ın tenis tutkunları tarafından merakla beklenen turnuvası için 10. Kez geri sayım başladı. 19 Nisan 2018 tarihine dek Aydın Tenis Kulübü tarafından başvuruları kabul edilecek turnuvanın maçları, 21 Nisan – 19 Mayıs tarihleri arasında yine kulübün kortlarında oynanacak.

Forum Aydın 10. Tenis Turnuvası'nın ödül töreni ise 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 18.00'de Forum Aydın'da gerçekleştirilecek. Onuncu yılında çocuk büyük tüm dereceye girenlerin Forum Aydın'ın sürpriz hediyelerine sahip olacağı bu geleneksel turnuvanın bir parçası olmak isteyen herkes, detaylı bilgi ve kayıt için www.aydinteniskulubu.com adresini ziyaret edebilir.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumaydin.com
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.