Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.03.2019

Bültene ait dosyalar

Baharın gelişini Forum Bornova ile kutlayın!
 
İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova, baharın gelişine özel kampanyası “Bırak Kazan”la sunduğu benzersiz alışveriş deneyimini sürpriz hediyelerle taçlandırıyor. 15 - 31 Mart tarihleri arasında Forum Bornova'dan tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin anında sürpriz hediyelerden birini kazandıracağı bu özel fırsattan yararlanmak isteyenler, Forum Bornova'ya davetli!
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova tüm misafirler 15 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Bırak Kazan” kampanyasına davet ediyor.

Kampanya süresince aynı gün içinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Bornova ziyaretçilerinin katılabileceği Bırak Kazan, anında sürpriz hediyelerden birini kazanma imkanı sunacak. Alışveriş keyfini kazanca çevirmek isteyen herkes, Forum Bornova'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.