Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.05.2018

Bültene ait dosyalar

“Babalık Anları” Forum Aydın'da ziyaretçilerle buluşacak

Aydın ve çevre illerin eğlence ve alışveriş merkezi Forum Aydın, 14-20 Mayıs 2018 tarihleri arasında AÇEV tarafından “ilgili babalara” dikkat çekmek için gerçekleştirilen Babalık Anları fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak. 
 
AÇEV'in çocuklarıyla yakın ilişki kuran “ilgili babalara” dikkat çekmeye çalıştığı projesi kapsamında çekilen Babalık Anları fotoğrafları, 14-20 Mayıs 2018 tarihleri arasında Forum Aydın'da sergilenecek. Forum Aydın İncir Sokak'ta gerçekleştirilecek sergi, ilgili babaların çocuklarının bakım ve gelişiminde üstlendiği sorumlulukları fotoğraflıyor. Ahmet Görsev ve Zeynep Sezerman tarafından çekilen fotoğrafların yer aldığı ve ülkemizdeki bazı babalık gerçeklerine ışık tutan sergiyi görmek için herkes, Forum Aydın'a davetli!
 
Sergi hakkında:
Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) babaların, çocuklarının bakım ve gelişiminde sorumluluk üstlendiği “ilgili babalık” konusunda farkındalık yaratmak amacıyla “İlk İş Babalık” adı altında; eğitim faaliyetleri, etkinlikler, araştırma ve kampanya çalışmaları yürütüyor. Ülkemizdeki geleneksel aile yapısı, buna bağlı gelişen çocuk bakımı ve eğitimiyle, babaların bu düzen içindeki rolleri üzerine yeniden düşünmeyi öneren AÇEV, İsveç Başkonsolosluğu'nun desteğiyle bir sergi hazırladı. İsveçli fotoğraf sanatçısı Johan Bävman'ın dünya çapında beğeni toplayan “Swedish Dads” (İsveçli Babalar) sergisinden seçilmiş eserleri, fotoğraf sanatçıları Ahmet Görsev ve Zeynep Sezerman'ın Türkiye'den farklı babalık manzaralarını gözler önüne seren kareleriyle “Babalık Anları” sergisinde bir araya getirdi. Farklı iki ülkeden “babalık” manzaraları, “İlk İş Babalık” projesini sanatsal açıdan destekliyor ve farklı bir mecraya taşıyor. “İsveçli Babalar” sergisinden ilhamla yola çıkan Ahmet Görsev ve Zeynep Sezerman'ın fotoğraflarının yer aldığı bu çalışma farklı “babalık” anlarına yer verirken, Türkiye'de Babalık Araştırması'ndan verilerle ülkemizdeki bazı “babalık” gerçeklerine de ışık tutuyor.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.