Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.06.2018

Bültene ait dosyalar

Babalar Günü'nde Forum Bornova'da yelkenler fora!
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın 12. Babalar ve Çocukları Maket Tekne Yarışı heyecanı, 17 Haziran'da meraklılarını bekliyor. Model teknelerin zamana karşı yarışacağı ve kazananların birbirinden değerli hediyelere sahip olacağı etkinliğe tüm babalar ve çocuklar davetli!
 
Forum Bornova'da Babalar Günü'ne özel gerçekleştirilen model tekne yarışması, bu yıl 12. kez babalar ve çocuklarla buluşuyor. 17 Haziran 2018 Pazar günü Forum Bornova Deniz Yıldızı Bulvarı'nda gerçekleştirilecek etkinlikte model teknelerini yarıştıracak olan katılımcılardan birinci takım Scr Bigsolo Kol Saati, ikinci takım Calypso Spor Erkek Kol Saati, üçüncü takım ise Sochic erkek bileklik kazanma fırsatı yakalayacak.

17 Haziran 2018 Pazar günü saat 12.00'ye kadar Forum Bornova Danışma Masası'na kayıt yaptıran takımların heyecanının bir parçası olmak ve keyifli bir Babalar Günü geçirmek isteyen herkes, Forum Bornova'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.