Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.05.2019

Bültene ait dosyalar

Ayşegül Aldinç konseriyle bahara merhaba diyen Forum Mersin ziyaretçilerini Oğuzhan Koç heyecanı sardı!
 
Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, bahar konserlerine Oğuzhan Koç ile devam ediyor. Ünlü şarkıcının hayranları, 3 Mayıs'ta romantik şarkıları hep bir ağızdan söylemek üzere Forum Mersin'e davetli!
 
Forum Mersin Bahar Konserleri, 3 Mayıs 2019 Cuma günü saat 19.00'da Forum Mersin Sanatçılar Meydanı'nda Oğuzhan Koç'un muhteşem performansıyla devam edecek! Duygu dolu şarkılarıyla hayranlarına muhteşem bir performans sunacak olan Koç, şanslı 3 Forum Mersin ziyaretçisiyle bir araya gelecek. Forum Mersin sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecek özel bir yarışmayla belirlenecek 3 Oğuzhan Koç hayranı, konserin yanı sıra ünlü sanatçıyla yüz yüze tanışma imkanı da bulacak.
 
Bu eşsiz performansı canlı dinlemek, sevdikleriyle beraber eğlenceli bir konser eşliğinde baharın keyfini çıkarmak isteyen herkes, Forum Mersin'e davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.