Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.03.2019

Bültene ait dosyalar

Ayşegül Aldinç konseriyle bahara merhaba demek, ailecek keyifli oyunlara katılmak isteyen herkes Forum Mersin'e davetli!
 
Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, 16 – 17 Mart hafta sonunda eğlence dolu bir program sunuyor. 16 Mart Cumartesi günü bahara merhaba demek isteyenler Ayşegül Aldinç'in benzersiz performansıyla coşacak, hafta sonu boyunca devam edecek “Robotlar Yeşil Sahada Kontrol Sende” etkinliğiyle aileler keyifli bir yarışa girecek.

Forum Mersin, ailecek keyifle vakit geçirmek isteyen herkesi, bu hafta sonu gerçekleştirilecek etkinliklerine davet ediyor.

Forum Mersin Bahar Konserleri, 16 Mart 2019 Cumartesi günü saat 19.00'da Ayşegül Aldinç'in muhteşem performansıyla başlıyor! Türkçe pop müziğin usta yorumcularından Aldinç, en sevilen şarkılarını Forum Mersin ziyaretçileri için seslendirecek.
 
Sunduğu benzersiz alışveriş deneyiminin yanı sıra çocuklara özel birbirinden eğlenceli etkinliklere de imza atan Forum Mersin “Robotlar Yeşil Sahada Kontrol Sende” etkinliğiyle 16 – 17 Mart 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 14.00 – 19.00 arasında robotların yeşil sahadaki kıyasına mücadelesine ev sahipliği yapacak. Uzaktan kumandalı robotlarla futbol maçı yapmak isteyen çocuklar, robotların eğlenceli ve merak uyandıran dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkacak. Diş fırçasından robot yapmayı da öğrenecek olan minikler, aileleriyle verimli zaman geçirme imkanı da bulacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.