Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.03.2019

Bültene ait dosyalar

Aydın Gençlik Merkezi, 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinlikleri için Forum Aydın'da
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, Çanakkale Zaferi'nin yıldönümü olan 18 Mart'ta Aydın Gençlik Merkezi'nin özel programını ziyaretçileriyle buluşturacak.
 
Forum Aydın, bu yıl Çanakkale Zaferi'nin yıldönümünde Aydın Gençlik Merkezi'ni ağırlayacak. 18 Mart 2019 Pazartesi günü saat 17.00'de Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda gerçekleştirilecek olan özel program kapsamında Çanakkale Zaferi anısına kahramanlık türküleri söylenecek ve şiirler okunacak.

Bu kutlu zaferin yıldönümünde Aydın Gençlik Merkezi'nin programına eşlik etmek isteyen herkes, Forum Aydın'a davetli!
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.