Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.11.2018

Bültene ait dosyalar

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin özel koleksiyonu, Forum Aydın ziyaretçileriyle buluşuyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin özel koleksiyonunda bulunan Atatürk fotoğrafları, 19 – 25 Kasım tarihleri arasında Forum Aydın'da sergilenecek.
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, özel bir Atatürk fotoğrafları sergisine ev sahipliği yapacak. 19 – 25 Kasım 2018 tarihleri arasında Forum Aydın İncir Sokak'ta ziyaretçilerle buluşacak sergi kapsamında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü en iyi yansıtan fotoğraflardan oluşan özel seçki,  sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin özel koleksiyonunda yer alan fotoğrafları yakından incelemek isteyen herkes, Forum Aydın'a davetli!
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.