Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.05.2018

Bültene ait dosyalar

Avrupa Kültürü Forum Çamlık'ta tanıtıldı
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, 9 Mayıs Avrupa Günü'nde ziyaretçilerini Denizli Avrupa Birliği Bilgi Merkezi ve Denizli Rotary Kulüp işbirliğinde Avrupa kültürü ile buluşturdu.

 
Denizli'nin en çok ilgi gören ve kalbi şehrin merkezinde atan alışveriş merkezi Forum Çamlık, hem kitap okuma konusunda farkındalık yaratmak hem de Avrupalı yazarları, Avrupa kültürünü ve Avrupa Birliği'ni tanıtmak amacıyla, 9 Mayıs 2018 Çarşamba günü Denizli Avrupa Birliği Bilgi Merkezi ve Denizli Rotary Kulüp işbirliğinde özel bir etkinlik gerçekleştirdi.
 
Kitap okuma etkinliği kapsamında  Avrupalı ve Türk yazarların kitapları ziyaretçilere dağıtıldı. Yaklaşık 250 kitabın yanı sıra alışveriş merkezinin çeşitli köşelerine yerleştirilen okuma minderleri de etkinlik katılımcılarına hediye edildi. Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinden oluşan bir mini müzik grubu, Avrupalı bestecilerin eserlerini Forum Çamlık misafirleriyle buluşturdu.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.