Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.12.2017

Bültene ait dosyalar

Astroloji uzmanı Hande Kazanova Forum Kapadokya'da

Forum Kapadokya yılın son günlerinde özel kampanya ve etkinliklere imza atıyor. 2018'de sizleri nelerin beklediğini Hande Kazanova'nın burç yorumlarıyla öğrenmek ister misiniz?

Forum Kapadokya 29 Aralık Cuma günü saat 17.00'de astroloji uzmanı Hande Kazanova'yı ağırlayacak. Kazanova ücretsiz olarak 2018'in burç yorumlarını paylaşacak. Etkinlik haftasında en çok alışveriş yapan 1 kişiye ise özel yıldız haritası yorumu hediye edilecek.

Yılbaşı alışverişi sizden, yakıtınız Forum Kapadokya'dan
2018 yılına geri sayımın başladığı şu günlerde Forum Kapadokya kazandıran kampanyalara imza atmaya devam ediyor. 30-31 Aralık tarihlerinde toplamda 500 TL alışverişlere, Petrol Ofisi'nden 50 TL yakıt hediye.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-kapadokya.com/
https://www.facebook.com/forumkapadokyaavm
https://twitter.com/forum_kapadokya
https://instagram.com/forum_kapadokya/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.