Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.12.2018

Bültene ait dosyalar

Astroloji meraklıları Forum Aydın'da Hande Kazanova'yla buluştu!
 
Onuncu yılı şerefine ziyaretçilerine pek çok sürpriz hazırlayan Forum Aydın, astroloji meraklısı misafirlerini 29 Aralık'ta Hande Kazanova'yla buluşturdu. 2019 yılı burç yorumlarını ve her burca özel analizleri katılımcılarla paylaşan Kazanova, yeni yıla özel astrolojik tüyolar da verdi.
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, yeni yılda burcuna özel tüyoları dinlemek isteyenleri ağırladı. 29 Aralık 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilen söyleşide Forum Aydın ziyaretçileriyle buluşan astrolojinin ünlü ismi Hande Kazanova, 2019'da burçları bekleyen gelişmeleri paylaşarak katılımcıların sorularını yanıtladı.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.