Haberler / The City Suites Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.02.2018

Bültene ait dosyalar

Aşkınızı kutlamanın en ayrıcalıklı hali
 
Şehrin yaşam, lezzet ve iş oteli The City Suites, Sevgililer Günü'nde aşkınızı eğlence ve konforla taçlandırıyor. Yılın en romantik gününde ayrıcalıklı bir tatil yapmak isteyen çiftler Sevgililer Günü'ne özel fiyatlardan yararlanıyor.

Sevgililer Günü'nü kutlamanın en güzel yolu baş başa romantik bir tatil. The City Suites bu 14 Şubat'ı siz ve sevgiliniz için unutulmaz kılmak adına huzurlu, konforlu ve bir o kadar da lezzetli bir tatil sunuyor.

Konforlu bir uykudan sonra güne dinç ve mutlu bir şekilde başladığınızda sizi ilk olarak şehrin en zengin kahvaltısı bekliyor olacak. Lezzetli bir kahvaltının ardından The City Suites sizi yaşamın koşuşturmasının, iş hayatının gerginliğinin bedeninize yüklediği yorgunluğu dakikalar içerisinde yok eden Aura Spa'ya davet ediyor.

Şehrin hareketinden tamamen uzaklaştığınız bir tatil istiyorsanız; günün geri kalanını romantik Mevsim Bahçesi'nde geçirebilirsiniz. Eğer romantik yürüyüşler yapmayı seven bir çiftseniz, The City Suites'in yakın konumu sayesinde araçla 20 dakika uzaklıkta olan; her köşesi nostalji kokan Kuzguncuk sokaklarını dolaşabilir ya da İstanbul'un aşk sembolü Kız Kulesi'nde muhteşem manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.  

The City Suites aynı zamanda bir lezzet efsanesine de ev sahipliği yapıyor. Akdeniz mutfağının efsane restoranlarından Tike'de yiyeceğiniz romantik bir akşam yemeği günü sonlandırmanın en lezzetli yolu.

İki kişilik konaklama, kahvaltı, iki kişilik masaj ve akşam yemeğini içeren bu unutulmaz tatil fırsatı Sevgililer Günü'ne özel sadece 399 TL!
 
İletişim:
Dilek Özcan | M: 0533 452 48 35 | dileko@marjinal.com.tr
Marjinal Porter Novelli T: 0212 219 29 71
 


  Share  Paylaş
The City Suites
Hakkında
The City Suites, mimarinin işlevsel ve tinsel yönlerini harmanlayan projeleriyle turizme yeni bir soluk getiren Kinesis İnşaat’ın İstanbul Anadolu yakasındaki yaşam, lezzet ve iş oteli olarak faaliyete geçmiştir. İstanbul’un yeni finans merkezi Atakent’te butik otel konseptiyle hayata geçirilen The City Suites, yüksek kalite standartlarıyla konfor ve hizmet sunan bir konaklama tesisidir. Akdeniz mutfağının efsanevi restoranı Tike, Türk sinema ve tiyatrosunun usta oyuncusu Cem Davran’ın İstanbul Halk Tiyatrosu, iş ve yaşam koşturmacasının yorgunluğunu dakikalar içerisinde yok eden Aura Spa ve şehrin her mevsiminde eğlenceyi yaşatan Mevsim Bahçesi ayrıcalıklarıyla unutulmaz bir konaklama yaşatmayı hedeflemektedir. http://www.thecitysuites.com.tr/