Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.06.2018

Bültene ait dosyalar

Askıda Marmara Forum var!
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik ücretsiz yemek, etkinlik ve ürün sağlayan sosyal girişim Askıda Ne Var'ın destekçilerinden biri oldu. Bu yıl bayram sonuna dek devam edecek çalışma kapsamında Marmara Forum, gençlerin ev gereçlerinden giyime pek çok alandaki ihtiyaçlarını “askıya bırakacak”.
 
Marmara Forum, üniversite öğrencilerine yemek, kıyafet, tiyatro-konser bileti, kitap, yurt dışı staj gibi pek çok ürün ve hizmetin ücretsiz sunulmasını sağlayan bir sosyal girişim olan Askıda Ne Var'ın destekçisi oldu. Destek kapsamında on binlerce Türk lirası değerinde Marmara Forum Yaşam Kart ve Marmara Forum'da bulunan markalardan yüzlerce hediye askıya bırakılıyor.
 
“Her zaman senin yerin!” mottosuyla yola çıkan Marmara Forum'un desteği, gençlere yaşam ve eğlence alanı sunmanın yanı sıra ihtiyaçlarını da keşfederek hayatlarına faydalı bir dokunuş yapabilmek üzere 17 Haziran 2018'e dek devam edecek. Projeye özel hazırlanan kısa film de Marmara Forum'un sosyal medya hesapları üzerinden yayına alındı.
 
Marmara Forum, #paylaşmayıseviyorum (#lovetoshare) diyen herkesi, Askıda Ne Var girişimi üzerinden gençlere destek olmaya ve hayatı paylaşmaya davet ediyor. 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum  
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.