Haberler / Artım Bilişim Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.11.2016

Bültene ait dosyalar

Artım Bilişim'in yeni Genel Müdürü Erhan Doğan oldu

Index Grup'un katma değerli tüm işlerini çatısı altına alan Artım Bilişim'de Erhan Doğan, bilgi teknolojileri sektöründeki deneyimi nedeniyle şirketin yeni Genel Müdürlü olarak göreve getirildi.
 
2019 yılı sonunda cirosunu 3 milyar dolara çıkarmayı amaçlayan Index Grup, dağıtım kulvarındaki liderliğini katma değerli çözümlere odaklanarak daha da sağlamlaştırmak amacıyla İndeks Bilgisayar A.Ş. bünyesindeki tüm katma değerli işleri grup şirketi Artım Bilişim'e devretti.
 
Bu doğrultuda yönetim kademesinde de değişikliğe giden grupta Artım Bilişim Genel Müdürü Suat Sümer, Artım Bilişim İcra Kurulu Başkan Yardımcısı görevine; İndeks Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Erhan Doğan ise Artım Bilişim Genel Müdürlüğü görevine getirildi.
 
Erhan Doğan kimdir?
1968 yılında Balıkesir'in Susurluk ilçesinde dünyaya gelen Erhan Doğan, İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nin ilk dönem mezunlarından. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlayan Doğan, MoonStar yazılım firmasında Yazılımcı olarak başladığı kariyerinde, 1990 yılında Karma Bilgisayar'a geçti ve önce Satış Elemanı, daha sonra Ürün Yöneticisi olarak görev yaptı. Daha sonra Atom Elektronik A.Ş.'nin Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü olarak çalışan Doğan, ardından İnternet İletişim Teknoloji A.Ş.'de Ağ ve Güvenlik çözümlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerinde tecrübe kazandı. 1996'da Neteks A.Ş. Kurucu Ortağı ve Satış Müdürü olarak başladığı kariyerinin yeni döneminde, iki yıl sonra genel müdürlük koltuğuna oturdu.
 
Bilişim sektöründe Türkiye ve dünya pazarını yakından tanıyan Erhan Doğan, 2001 yılında Neteks'in Index Grup bünyesine katılma sürecinde yer aldı ve 2012 yılında kadar Index Grup bünyesinde Neteks Genel Müdürü olarak görevine devam etti. 2013 yılından bu yana yine Index Grup şirketlerinden olan İndeks Bilgisayar'ın Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Doğan, 1 Kasım 2016 itibarıyla Artım Bilişim Genel Müdürlüğü görevine getirildi.
 
Bağlama çalmaktan, seyahat etmekten ve sinemaya/tiyatroya gitmekten hoşlanan eski amatör oto yarış pilotu Erhan Doğan, evli ve bir çocuk babası olup İstanbul Atatürk Fen Lisesi Mezunlar Derneği (AFLİM) ve Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) üyesidir.
 
İlgili Kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
nevrac@marjinal.com.tr
 
www.artimbilisim.com
2003 yılında İstanbul'da kurulan Artım Bilişim A.Ş. dağıtımını üstlendiği ürün ve servisler ile Bilişim Teknolojileri endüstrisindeki lider firmalardan olmayı amaçlıyor. Özellikle finans, lojistik ve depolama alanlarında satış öncesi ile sonrası hizmetlerinin kullanımı sırasında katma değerli servis sunumunu geliştirmeyi amaçlayan şirket halen 27 personeli ile İstanbul ve Ankara'daki ofislerinde bilişim dünyasının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak faaliyet gösteriyor. Artım Bilişim 2011 yılından itibaren tüm çözümlerini Index Grup güvencesi ve gücü altında sunmaya devam ediyor.  

 


  Share  Paylaş
Artım Bilişim
Hakkında
2003 yılında İstanbul’da kurulan Artım Bilişim A.Ş. dağıtımını üstlendiği ürün ve servisler ile Bilişim Teknolojileri endüstrisindeki lider firmalardan olmayı amaçlıyor. Özellikle finans, lojistik ve depolama alanlarında satış öncesi ile sonrası hizmetlerinin kullanımı sırasında katma değerli servis sunumunu geliştirmeyi amaçlayan şirket halen 27 personeli ile İstanbul ve Ankara’daki ofislerinde bilişim dünyasının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak faaliyet gösteriyor. Artım Bilişim 2011 yılından itibaren tüm çözümlerini Index Grup güvencesi ve gücü altında sunmaya devam ediyor.