Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.11.2018

Bültene ait dosyalar

Aralık ayı boyunca tüm çocuklar, Forum Bornova'nın ForumBüs'üne davetli!

Forum Bornova, minik misafirleri için özel tasarlanan etkinlik noktası ForumBüs'te aralık ayı boyunca yılbaşı temalı keyifli atölyeler düzenleyecek. Mumluktan yılbaşı kartına, kapı süsünden yılbaşı ağacına rengarenk, ışıl ışıl tasarımları elleriyle hazırlamak isteyen tüm çocuklar, Forum Bornova'ya davetli!

Forum Bornova tarafından çocuklara özel atölye çalışmaları için tasarlanan ForumBüs, aralık ayı boyunca minikleri yılbaşı temalı etkinliklerde ağırlayacak. Eğlenceli ve yaratıcı atölyeler kapsamında çocuklar mumluk, kapı süsü, cupcake ve yılbaşı kartı yapımını öğrenecek, yılbaşı ağaçlarını elleriyle boyayacak.

El becerilerini geliştirirken yeni yıl heyecanını yaşamak isteyen tüm çocuklar, ForumBüs'e davetli!

ForumBüs'ün atölye tarihleri ve içerikleri, Forum Bornova'nın sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.