Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.05.2018

Bültene ait dosyalar

Annesine kendi sesiyle unutulmaz bir hediye vermek isteyenler, Forum Trabzon'a davetli!
 
Bu yıl Anneler Günü'nde muhteşem bir hediye arayanların imdadına Forum Trabzon yetişiyor! Ayıcık Tasarlama Atölyesi'ne katılmaya hak kazanan çocuklar, annesine hediye edeceği ayıcığı hem kendi tasarlayacak hem de sesleriyle sevgilerine hayat verecek. Bu çok özel atölye için 11-12 ve 13 Mayıs tarihlerinde tüm minikler, Forum Trabzon'a davetli!
 
Trabzon ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, Anneler Günü'ne özel gerçekleştireceği çok özel etkinlikle, minik kalplerin mesajlarını, sıra dışı bir hediyeyle annelere ulaştıracak.

11-12 ve 13 Mayıs 2018 günlerinde Forum Trabzon'dan aynı gün ve en fazla üç fiş/faturada 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Ayıcık Tasarlama Atölyesi'ne katılmaya hak kazanacak. 400 çocuğun katılımıyla sınırlı bu özel atölye, miniklere kendi ayıcıklarını tasarlama imkanı sunacak.

Atölyeye katılan her çocuk ayıcığının içini kendi dolduracak, çok özel bir kalp seremonisi eşliğinde içine kalbini ekleyecek ve özel bir çip aracılığıyla annelerine mesajlarını kaydedip, bu kaydı ayıcığın içine koyup hediyelerini hazırlayacaklar. Anneler Günü'ne minik kalplerle damga vurmak isteyenler, Forum Trabzon'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.