Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.05.2019

Bültene ait dosyalar

Annelere en anlamlı hediye Forum Mersin'de
 
Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, bu yıl Anneler Günü için hazırladığı özel atölye çalışmalarında, annelerine paha biçilemez el emeği hediyeler hazırlamak isteyen minikleri ağırlayacak. 11-12 Mayıs günlerinde Forum Mersin'i ziyaret eden 7-13 yaş arası çocuklar, ücretsiz gerçekleştirilecek atölyelerde unutulmaz el emeği hediyelerini anneleriyle beraber hazırlama imkanı bulacak.
 
 Forum Mersin, 11-12 Mayıs 2019 Cumartesi ve Pazar günleri annesine paha biçilemez bir el emeği hediye hazırlamak isteyen çocukları ağırlayacak. Her iki gün de 14.00 – 18.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleştirilecek atölye çalışmaları, katılımcılara düş kapanı ve keçe çanta yapımını öğretecek. 7 – 13 yaş arası çocukların anneleriyle beraber katılabileceği bu keyifli etkinlikte bir arada üretmenin mutluluğunu yaşamak isteyen herkes, Forum Mersin'e davetli!
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
,
www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.