Haberler / Timberland Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.04.2018

Bültene ait dosyalar

Anneler Günü'nde rahat ve şık bir hediyenin adresi: Timberland
 
Kendi trendini belirleyen kadınların tercihlerine göre oluşturulan ve birçok renk seçeneğine sahip Kiri Up, Berlin Park Oxford, Berlin Park Slip On ayakkabıları, Los Angeles Wind sandaleti ve Malibu Waves koleksiyonu ile Timberland, sıcak havalarda annelerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.
 
Koleksiyonlarında derin işçilik, zengin kültürel miras, inovasyon ve dayanıklılık özellikleriyle ayrışan Amerikan markası Timberland, 2018 İlkbahar/Yaz sezonunu Kiri Up, Berlin Park Oxford, Berlin Park Slip On ve Los Angeles Wind ürünlerinin yanı sıra Malibu Waves koleksiyonuyla karşılarken annelere alınabilecek kullanışlı bir hediye olarak dikkatleri üzerine çekiyor.
 
Rahatlığı en üst düzeye çıkarmak için Ströbel® ve EVA teknolojisiyle üretilen Kiri Up'ın kauçuk tabanı, grogen detayı ve ayakkabının ön kısmında yer alan dikişsiz bağcık delikleri, tasarımının çok yönlü olduğunu ve Timberland'in detaylara verdiği önemi bir kere daha gösteriyor.
 
Beyaz ve kıvrımlı kauçuk tabanın üzerine zarif bir bağcık alanı bulunan Berlin Park Oxford ve bağcıksız Berlin Park Slip On'un yumuşak süet yapısı, ayağı adeta sarmalıyor. Berlin Park ayakkabılarında yer alan OrthoLite® teknolojisi sayesinde Timberland kadınları tüm gün boyunca rahat ediyor.
 
Timberland'in OrthoLite® teknolojisine sahip, geniş sandalet koleksiyonunun bir parçası olan Los Angeles Wind sandalet ailesi, sade tasarımıyla benzerlerinden ayrılıyor. Ayağı saran çift bandın yanı sıra topuğun etrafını sarmalayan bandı, kalın beyaz kauçuk taban ile birleşiyor. Ekstra yastıklı iç tabanı ile yarattığı hafiflik hissi sayesinde aktif ve yoğun günler için en uygun tercih oluyor.
 
Mantar tabana sahip sandaletlerden oluşan Malibu Waves koleksiyonu ise EVA ve OrthoLite® teknolojisinin yanı sıra üst tarafındaki dayanıklı deri sayesinde şıklığıyla göz doldururken kumsaldan yeşil bahçelere, birçok ortamda çok rahat ve ergonomik bir deneyim sunuyor.
 
Bu ürünlerin fiyatları ise; Kiri Up 399 TL, Berlin Park Oxford 399 TL, Berlin Park Slip On 449 TL, Los Angeles Wind 449 TL ve Malibu Waves koleksiyonu da 319 ile 339 TL arasında.
 
Editör Notu: İlgili tüm görselleri (dekupe, imaj) linkten indirebilirsiniz.
https://goo.gl/kmHkhi
 
İlgili kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0 (212) 219 29 71- 0 (533) 927 23 93
dileko@marjinal.com.tr
 
 
Timberland Hakkında:
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır.  Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır.  Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz. 
 


  Share  Paylaş
Timberland
Hakkında
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır. Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz.