Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.05.2017

Bültene ait dosyalar

Anneler Günü'nde anneniz için hediyenizi kendi ellerinizle yapın
 
Forum Erzurum'un atölye çalışmalarına katılarak anneniz için hediyenizi kendi elleriniz ile tasarlayabilirsiniz.
 

Erzurumluların buluşma noktası Forum Erzurum, yaklaşan Anneler Günü'nde annelerine farklı hediye vermek isteyenler için üç tasarım atölyesi çalışması organize ediyor.
 
Siz de 12-14 Mayıs arasında düzenlenecek atölye çalışmalarına katılarak anneniz için hediyenizi kendi elleriniz ile tasarlama fırsatını yakalayabilirsiniz.
 
“Annelerin En Özeline, Hediyelerin En Güzeli” sloganı ile yapılan atölye çalışmalarının ilki 12 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek. İlk etkinlikte kendi elleriniz ile kupa bardak tasarımları yapabileceksiniz. 13 Mayıs Cumartesi günü ise mutfak önlükleri için tasarım çalışmaları yapılacak. 14 Mayıs Pazar günü katılımcılar üçlü fotoğraf panosu tasarımları yapacak.
 
Siz de Anneler Günü'nde annenizi kendi elleriniz ile hazırladığınız farklı bir hediye ile mutlu etmek istiyorsanız, Forum Erzurum'un bu tasarım atölyesi çalışmalarını kaçırmayın.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.